Telefon: +48 22 789 27 54, +48 502 733 024
slide2
Clipboard01
previous arrow
next arrow

Firma „JOBDA” znana jest już od 1969 roku. W początkowym okresie swojej działalności zajmowała się produkcją różnorakich art. metalowych dla budownictwa. Aktualnie cała działalność firmy koncentruje się na produkcji klamek i artykułów z mosiądzu oraz PCV – np.: narożników do transportu drzwi, tulei wentylacyjnych, klamek do okien i drzwi z tworzywa sztucznego – w różnych kolorach.
Zakład nasz posiada odpowiedni park maszynowy zarówno do odlewu jak i obróbki mosiądzu. Oraz liczne wtryskarki do wtrysku tworzyw sztucznych.

W ofercie firmy „JOBDA” znajduje się szeroka gama klamek i wyrobów mosiężnych użytkowych jak i ozdobnych oraz artykuły – klamki z tworzyw sztucznych.
Naszą mocną stroną jest ciągła dostępność tych produktów, gwarantująca to, że nawet za kilka lat będzie można kupić identyczny produkt o tych samych parametrach i identycznym wykończeniu.

 

Oferując Państwu nasze produkty, stawiamy sobie następujące wymogi:
– wysoką jakość i trwałość wyrobu
– korzystną cenę, bardzo dobry stosunek jakości/ceny
– stałą, nieprzerwaną dostępność pełnego asortymentu.

 

Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną okien i drzwi renomowanych polskich firm

Np.: STOLBUD S.A. „WŁOSZCZOWA”, PORTA, POL-SKONE, itd.
Firma otwarta jest na różne formy współpracy handlowej. Odbiorcy hurtowi mogą liczyć na naszą pomoc. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą handlową prosimy o kontakt poinformujemy Cię o warunkach współpracy – patrz kontakt.